| janine9815 a întrebat:

Şi-a luat cineva recent Samsung Galaxy S2 de la Orange la liber? Cât a costat? Sau ştie cineva cât costă acum la liber? (scuzaţi categoria)

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

La liber, cel mai mic pret este aici:
http://vanzari-gsm.ro/index.php?route=product%2Fproduct&product_id=183
La Orange este mult mai scump! La abonament de 8 euro ->telefonul costa 435 de euro, adica aproape 19 milioane. La liber...

| FlorinDiablo a răspuns:

Mi-am luat eu Samsung galaxy S2 dar de la baieti l-am luat cu 16 mil pachet full

| FlorinDiablo a răspuns:

Nu de la Orange de la cosmote cred ca e luat daca no fi furat