| janine9815 a întrebat:

Şi-a luat cineva recent Samsung Galaxy S2 de la Orange la liber? Cât a costat? Sau ştie cineva cât costă acum la liber?

3 răspunsuri:
| ERIS a răspuns:

Samsung I9100 Galaxy S II

4, 3'' SUPER AMOLED Plus Exprimaţi-vă în culori! Acest ecran excepţional oferă cea mai bună varietate de culoare, raport de contrast înalt, precum şi o claritate uimitoare a imaginii. Reducerea inovatoare a timpului de răspuns video asigură redarea videoclipurilor fără neclarităţi cauzate de mişcare. Noua tehnologie utilizează mai puţin spaţiu şi mai puţină energie, consumând cu 18% mai puţină energie decât ecranul precedent, ceea ce face ca acest smartphone să fie unul dintre cele mai subţiri şi mai durabile. Performanţă excepţiona...
Rank: 81
Comentarii: n/a [Detalii]
Imaginea este exemplificativa.

am acest produs | vreau acest produs | vand acest produs | useri (13) Share9

Descriere produs Pret Data actualizarii Comunitate Magazin
Samsung I9100 Galaxy S II 16GB Noble Black 1899.00 LEI
sponsorizat

Samsung Galaxy S II - cu conectare 648.69 LEI

| Steve_Stefan_1993 a răspuns:

La liber costa 18 milioane din ce am vazut eu (asta de la Orange). Dar am gasit pe net si la 16 milioane.