| Teodora_2223 a întrebat:

Si daca am o secretie maronie asta ar insemna ca ar trebui sa imi vina menstruatia?

doar acum de cateva ore a aprut secretia maronie

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este unul din semnele care indica o viitoare menstră.
Atenţie să nu prezinte miros înţepător (miros de peşte, acru, etc.), jenă la micţiune, prurit (mâncărime), etc. în aceste situaţii se vorbeşte despre o infecţie, o afecţiune internă genitală şi atunci trebuie făcute nişte analize dintre care o recoltare de secreţie.
Pa, pa.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Nu.
mie mi-a venit inainte cu un an sa-mi vina menstuatia

oh go on nu la toti ne vine la fel.

| anduta160 a răspuns:

Cam asa ar trebui sa iti vina. dar se poate sa fie numai niste scurgeri si sa nu fie menstruatia de vinahappy

| aangelia a răspuns:

Da. mie mi se intampla asa la inceput.sa inteleg ca e prima data cand iti vine?

| zuzu_5907 a răspuns:

Da. si eu patesc si patesc sa fie maronie si dupa terminarea menstruatie. Poate nu o sa iti vina in cateva ore da in decurs de o zi o zi jumate o sa iti vina