| Un NiMeNi CeLeBrU a întrebat:

De cateva zile am o secretie maronie, sunt umflata in burta si ma doare burta ca atc cand sunt in timpul CM. dar ar trebui sa-mi vina abia peste o saptamana. ce poate fi?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate vine mai devreme pe fond de stres, medicație, afecțiuni genitale sau hormonale.
Consultă un ginecolog.
Pa, pa.

| MMihai a răspuns:

Te duci urgent la nene doctoru si iti spune el, dupa ce te consulta si trimite o proba de secretie, la analiza la laborator...
Nu cred ca este o boala venerica simpla, cred ca este ceva cu mult mai urat. Trebuie sa ajungi urgent la medic de specialitate, ca este ceva urat de tot. Daca secretia era alb verde sau alb galben erau boli venerice simple. Ce ai tu ori este o boala venerica despre care eu nu stiu, sau poate fi ceva cu mult mai urat. Nu vreau sa te sperii, dar urgent la medic specialist.

| MMihai a răspuns:

Fugi urgent la un medic de specalitate. Nu cred ca este o boala venerica simpla, ci ceva mult mai urat.

| Un NiMeNi CeLeBrU explică:

Azi mi-a venit CM.mai e posibil sa fie sarcina sau sa fiu bolnava?

| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

Nu,e in regula. Data urmatoare nu te mai speria asahappy.

| argintviu21 a răspuns:

Felicitari, o sa ai un gemenilaughing), glumesc. cred ca este menstruatia adica e normal sa nu iti vina ciclul cria la timp sau pe o anumita data, nu te speria si stai linistita :*, dar depinde daca ai facut sex este destul de probabil sa fi insarcinata adica astea's primele semne...pa iubita si ai gija de tine :*:X