| 24 a întrebat:

Si deci pana la urma dupa cat timp ai voie sa faci dragoste dupa o operatie de apendicita? Si conteaza varsta? Pls da-ti-mi raspuns corect si folositor nu ma mai luati cu abureli

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De obicei cand simti ca esti in stare si o iei incet-incet, fara mari arcuieli si efort. As zice ca 3 saptamani de abstinenta absoluta se impun. Apoi, daca te simti in stare, poti sa incerci dar sa te opresti daca simti ca e mai mult decat poti duce.

| scootsie a răspuns:

Vei simti pe propria piele, daca tu esti operatul, cand vei putea face dragoste... Daca e ea operata, trebuie sa ai rabdare pana cand va fi pregatita pentru asta... O operatie, evoluiaza de la om la om...Nu te grabi si fa toate lucrurile cu dragoste...Vei fi mai iubit, apreciat si respectat pentru intelegerea ta... Tine cont ca o femeie, este plamadita cu totul diferit fata de un barbat... O vei intelege cand vei ajunge sa o cunosti si sa o iubesti cu adevarat...Pana atunci, gandeste-te ce prioritate ai, sa te autosatisfaci, sau sa o faci fericita pe partenera ta?

| edizamfir a răspuns (pentru scootsie):

Sa te autosatisfaci inseamna sa o freci tu nu sa o faci cu partenera laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow da` ce esti atat de revoltat(a)?:O.
Ia zi`mi mie cine te`o suparata de aici?:-W laughing

Pai sport ai voie sa faci dupa vreo` 2 luni...; dragoste' ma gandesc k [virgula] cam tot asa. thinking
Ehhh acum si tu...nu poti sta acolo fara sex ceva timp?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer cred ca 2 luni, e prea putin, adica ar trebui sa faci sex dupa vreo 4-5, incat operatia sa fie vindecata, sa nu aveti 'surprize'(sa se desprinda operatia) sau sa ai u dureri dupa actul sexual

| ionymary a răspuns:

Cand te simti in stare, nu are nici o legatura cu varsta happy