| crStyle a întrebat:

Si din nou va cer parerea...

Azi, m-am intalnit cu fata pe care o plac la scoala, de fapt care este cu mine`n clasa, si am vorbit cu ea am realizat ca pot sa am o relatie cu ea, ca si ea ma place happy Dar tovarashi" mei tot se baga-u si incercam sa-i mint ca nu sunt cu ea ca, si ea i-a zis unei fete, si eu m-am suparat si ea a inceput sa planga, mi-e mi-se facuse mi-la de ea, si afara cand am iesit am traso de brat si i-am zis, de ce ai plans? si mi-a zis ca de dragu' meu ca ma place etc. ca ii zic pe mess ca o iubesc si la scoala o tratez diferit, eu o tratez diferit pentru ca ma vad colegii si fac misto de mine, da in fine da-i dracu, mi-se facu-se mi-la de ea, si am intrebat-o, dc te-ai suparat? ca ma jucam cu Rosalinda (sorry for name) si nu ma jucam cu tine?! imi pare rau nu stiam ca te simti mai putin tratata, cand eu am vorbit cu tine mereu, si n-a fost ceva care sa-ti zic, si cand am iesit, am vorbit ce-am vorbit, pana un coleg i-a zis doamnei Diriginta, diriginta a venit si ne-a loat, si m-a intrebat ce facem, ca ne batem ca etc, si i-am zis doamna nu ne bat discutam, vedeti ca ne certam? si dupa aceea i-a a plecat cu Diriginta, si a ramas pe maine, ziceti-mi ce sa fac ca nu mai suport cand plange dupa mine sad

Răspuns Câştigător
| 0IoAnA0 a răspuns:

Scuze k iti zic dar esti cam prostut daca u te iei dupa ce zic prietenii si colegii tai. u nu vezi k ea sufera si plange? daca ii spui k o iubesti pai doveste-eu si in fata. daca o iubesti poarta-te frumos cu ea...sa imi zici ce ai facut. bafta!

1 răspuns:
| David06 a răspuns:

Prietenii tai nu au dc sa rada d tine si daca rad le dai replica la orice iti zice si daca tot rad inseamna k ei nu stiu ca e aia o relatie k ei nu au sarutat niciodata o fata etc deci nu ii mai bagi in seama ii spui fetei k daca vrea s fiti impreuna si sa nu mai intervina prietenii (ai tai sau ai ei)peste relatia voastra si va continuati legatura fericiti si incearca sa t gandesti k prietenii si iubita sunt la acelasi nivel adica daca sunteti la scoala nu o bagi in seama k rad colegii d tine iubitha si colegii egali dar asta nu inseamna k trebuie sa stai numai cu ea sa nu iti mai bagi colegii in seama imparte-ti timpul egal cu totiwinking fundita big grin