| EvelynCocainIIIa6 a întrebat:

Si femeile ejaculeaza? Cam cat de mult? Ma refer la fel ca si sperma? Cand ejaculeaza o femeie? Si se poate sa o faca doar masturbandu-se? Singura, ma refer?

4 răspunsuri:
| Rapplex a răspuns:

Se poate, se poate!

| Overom a răspuns:

Normal ca si femeile ejaculeaza... si in timpu sexului si cand se masturbeaza. odata ce pui intrebarea asta semnifica, ca inca esti la o varsta frageda sub 13 ani... ar trebui sa iti ocupi timpu cu altceva nu cu chestii adulte ( cu placere pentru raspuns).

| k_7073 a răspuns:

laughing
cand iti gasesti punctul G mai vorbim
laughing
pai daca un inteligent te a facut curva ce inseamna?

| getchapull a răspuns:

Femeile ejaculeaza cand au parte de o stimulare buna a punctului G, si da, puteti si prin masturbare