| micutamisterioasa a întrebat:

Ma masturbez de ceva timp, tin cont sa zic ca sunt virgina, iar dupa senzatia de placere nu ejaculez nimic. In filme dupa jumatate de ora femeile in mod normal ejaculeaza masturbandu-se. E vreo problema? Pot avea ejaculari?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Se zice ca ejacularea femenina este un mit, sau ca este o inventie a industriei pornografice, dar in lume exista si exceptii si printre acestea s-ar numara si asta. Draga mea masturbarea o faci nu pentru a ejacula si tu asa cum o fac actritele porno ci o faci pentru a avea orgasm la finalizare. Iti doresc sa te simti intotdeauna satisfacuta dupa ce te masturbezi. De asemenea iti trimit acest material :http://www.csid.ro/sex/sexualitate/si-femeile-ejaculeaza-3641170/

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te mai uita la pornaciuni iti strica perspectiva asupra sexului. alea sunt filme nu realitate, iar organismul femeii nu este proiectat sa ejaculeze la orgasm

| RAY a răspuns:

Dupa jumatate de ora atat de mult, in filme e in filme noi traim in realitate

| micutamisterioasa explică (pentru RAY):

Din 2 intrebari ai retinut doar partea cu filmul? Ma framanta mai mult problema mea.

| Croampa a răspuns:

Nu te mai uita la filme porno, sunt doar minciuni!