| Alexandra2345 a întrebat:

Si iarashi SAlut la toti! o mica istorie de-a mea. m-am intilnit cu un baiat care foarte mult tineam la el si intr-o zi fodtul prieten al meu mi-a zis ca vom pleca la padure cu mai multi prieteni, cind a ajuns ziua cea el m-a sunat de acolo si mi-a zis sa imi iau un taxi si sa vin singura eu nu am vrut deoarece aveam sa ma simt ca o curva.in fata la prietenii lui.si am plecat la prietena mea. el s-a veselit si pina in seara nu l-am sunat dar nici el pe mine, pe la 22:00 ma suna el si ma intreba cu o voce linistita ce fac? nu am vb cu el fusesem tare suparata. a doua zi aflasem ca el s-a sarutat cu o fata in fata la toti prietenii lui, dar stiau toti ca el ma are pe mine.si inca a m-ai avut relatii cu ea intime.de asta nici nu ma indoiam ca eu nu am inceput inca viata sexula de la 16 ani.cum credeti normal a procedat el? pot zic ca m-a inselat

Răspuns Câştigător
| Anet a răspuns:

Nu a fost normal modul in care a procedat, insa din asta reiese ca e un imatur si cel putin in momentul de fata vrea sa se distreze, nu o relatie serioasa.Eu zic ca ar trebui sa te desparti de el si sa iti gasesti pe altcineva, asta desigur in cazul in care nu vrei sa fii mereu a 5-a roata de la caruta oh go on

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da te-a inselat si poti sa-ti cauti altul ca e un bou. Nimeni nu procedeaza asa si te-a invitat la padure cu ganduri necurate.

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Nu te merita.Da-l drekulaughingca-i nesimtit.NU meriti nici uh un asemenea baiat langa tinewinkingDa-i papuceii;*

| Alexa_1601 a răspuns:

Da normal ca te-a inselat da-l dracu de saracie sunt baieti pe toate drumurile asa ca nu iti face griji