| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa va spun si eu istoria mea.M-am intilnit cu un baiat timp de o luna, era totul bine, nu ne-am certat niciodata.De la un timp nu ma mai suna si se comporta foarte ciudat! Pe un sait de socializare era in relatii cu fosta lui! Lam intrebat ce se intimpla? mi-a spus ca i-a furat nu stiu cine profilul si ca nu e el! Era din nou totul bine, cind peste vreo 2 zile imi suna si imi spune ca intre noi totul s-a terminat. A trecut o saptamana si din nou mi-a sunat, mi-a spus ca ii pare rau ca asa a procedat si ca vrea sa fim din nou impreuna, eu tineam foarte mult la el si nu am putut spune nu. Am mai stat impreuna o luna dupa care aceeasi poveste iar era in relatii cu fosta lui! M-am simtit atit de rau, i-am scris mesaj, i-am urat succes in continuare si atit! Dar atit de mult tin la el! Imi viziteaza des profilul, imi apreciaza pozele! Nu stiu ce sa mai fac, intr-adevar tin mult la el, stiu ca trebuie sa il uit dar nu poot

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cred ca intro relatie este nevoie de ambele parti..se pare ca aici, doar tu erai activa, el-cu gandul la fosta..asa ca, te tinea de paravan sa uite de dorul ei, si apoi s-a produs inevitabilul..sunt impreuna.
Asa ca, indeparteaza-te de el, considera ca nu te-a meritat/ca nu te-a iubit si ca tu meriti ceva mai bun.
O seara bunahappy

| Cirstea-Scorpan_Otilia-Andreea_1999 a răspuns:

Te inteleg, ca nu poti uita. Aproape dar nu atit de grav am avut eu. Sa stii ca acum dupa atita timp ( ne cunoastem de la gradinita)deja nici nu ma salut cu el... Imi este paralel, acum niciun baiat nu ma face sa am fluturasi in burta imi este paralel dar nu stiu cum am putut sa scap, nu vorbi cu el deloc si fii putin mai aspra cred ca asta te va ajuta. La mine asta cred ca a mers... Bafta si ai incredere in tine

| Cirstea-Scorpan_Otilia-Andreea_1999 a răspuns (pentru lelicicaleli):

Nu-i pentru ce? Doar sa iti fie bine
Peace and love