| anais13 a întrebat:

Simptomele sarcinii apar încă din primele 2 săptămâni?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Adevaratele simptomele de sarcina pot sa apara in cazul a circa 50% dintre femei, dar acest lucru se poate produce numai dupa ce sarcina a ajuns sa aiba varsta de minim 6-7 saptamani.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Simptomele sarcinii apar DUPA 3 saptamani de la fecundarea ovulului!

| corbulalbrosu a răspuns:

NU. Este cel mai simplu, dar in acelasi timp si cel mai complex, complet, concret si corect raspuns ce poate fi oferit intrebarii tale. Multa sanatate!

| anais13 explică (pentru corbulalbrosu):

Dar după cât timp incep sa apara?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anais13):

Adevaratele simptomele de sarcina pot sa apara in cazul a circa 50% dintre femei, dar acest lucru se poate produce numai dupa ce sarcina a ajuns sa aiba varsta de minim 6-7 saptamani.