| MănumescAndra1999 a întrebat:

Simt că nu mai merge aceasta relatie și ca nu avem nici un punct comun.
Mi-e greu să mă despart după 4 ani de zile...
Mai bine aș muri.
crying(

Răspuns Câştigător
| Eteda a răspuns:

Si unde te vezi in viitor daca nu o faci? Intr o relatie nesanatoasa si nefericita? Da-ti timp si luati macar o pauza, va puneti ordine in ganduri si in viata si vedeti apoi cevo sa fie. Numai bine

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar daca despartirea va fi foarte dureroasa si in acel caz ulterior veti constata ca rezultatul va fi benefic pentru amandoi. Sanatate!

| Emma30555 a răspuns:

Și înainte sa l cunoști pe el cum trăiai? Deci se poate. E doar obisnuinta devina, dacă nu ești fericita cu el nu știu de ce ți se pare asa greu sa încerci sa fii fericita poate cu altcineva

| shu7e a răspuns:

Cum punea cineva "obisnuinta e mai grea ca ca***ea". Din cate spui la tine e vorba de obisnuinta si nimic mai mult la acest moment. Cred ca abordarea ar trebui sa fie diferita