| Ditzy a întrebat:

Sincer nu stiu ce sa mai fac, pana vara asta imi plecea la nebunie de un baiat.In vara am fost la bunici si am intalnit un baiat super de treaba. VOrbeam pe mess, dupa cateva zile ne.am dat si numarul, m-a vizitat de cateva ori iar acum de colindete am fost la tara special pentru el. Dupa ce am colindat am fost la el acasa[nu doar eu, impreuna cu cateva fete si baieti]si se purta foarte dragut, stateam in pat si ma jucam in parul lui, radeam unul de altul, ma musca[intr. un fel dragastos daca se poate spune]. In urmatoarea seara A venit cu inca cativa baieti pe la verisoara mea. Unchiul meu m. a trimis sa bag muzica iar in timpul asta le. a spus tuturor ca "ma tin dupa el". Cand am, revenit un baiat facea misto"Hai, stai langa el.etc". Acum am avut impresia ca s. a suparat.I.am dat mesaj si l.am intrebat la care a raspuns ca nu, daca era ceva se lua de baiatul respectiv nu se supara pe mine, oricum, eu tot distant am impresia ca e.Ideea e ca mie imi plac de amandoi baietii[oarecum]. Primul baiat si. a mai "batut joc" pe tema asta nu 1 data ci de 2 ori.Maine urmeaza sa merg eu, primul baiat si 2 prieteni[sunt impreuna] la film.Ideea e ca pur si simplu ma gandesc ca o sa se intample ceva acolo si mi se face greata.Parca nu imi mai place de el.Pe cand la al doilea ma gandesc tot mai mult dar problema este ca primul are 14 ani iar al doilea 18straight face[eu am 13]. Ma gandesc sa. i spun celui deal dolea ce simt dar mi. e teama ca o sa rada pe tema asta, si daca nu e asa, ma gandesc ca o sa fim impreuna iar eu n. o sa. i dau prea multe avand in vedere varsta lui si nu o sa. l tin langa mine doar cu niste saruturi, iar eu nu sunt dispusa la alceva.straight faceDeci?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu ţi la niciunul serios. Ce sens are să te complici atât? Comportă-te normal aşteaptă să vezi, să te lămureşti tu întâi ce simţi pentru fiecare, oricum e un fel de atracţie nimic mai mult. Ai să-ţi dai seama şi tu de asta mai târziu. Baftă!

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Draga mea, cu scuzele de rigoare, mi se pare ca te grabesti la baieti, ca fata mare la maritis. La varsta ta, doi baieti, apropouri grosolane, stat in pat, jucat cu parul unui baiat, acestea toate nu sunt preocuparile unei domnisoare de 13 ani... Ce-ar fi in vacanta asta sa te gandesti mai mult la invatatura decat la baieti? In viitor, chiar ca nu vom mai gasi nici la gradinita. fete mari...Stiu parintii tai care sunt preocuparile tale?

| Inoue a răspuns:

Dă cărtile pe fată! Mai intai cu tine. Pune-ti ordine in ganduri.Si apropo de varsta... daca doi oameni se iubesc restul nu conteaza!

| MsdfdsSeArde a răspuns:

Cel de 18 ani o sa vrea sa fie cu tine daca ai partile foarte "dezvoltate" pentru ca la varsta lui nu vrea decat (scuze pentru ce urmeza) SEX! altceva de la o fetita de 13 ani nu o sa vrea (si care nu are forme )si prin forme ma refer la sani, solduri si posterior.si cu al doilea mai vorbeste si tu cu el vezi cum se comporta ca cine stie poate incepe din nou sa iti placa de el big grin

sper ca ti'am fost de ajutor :*. Bye