| Boundless a întrebat:

Voi ce credeti, este mai bine sa pari competent si sa arati ca stii ce faci sau sa pari sincer si onest, de ce?

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Sa pari e asa : prostul nu-i prost destul pana nu e si fudul; acum alege categoria din care vrei sa faci parte!

| pati2021 a răspuns:

Cel mai bine e sa nu te lauzi cu ce stii, sa pari cat mai natural, iar daca tu chiar te pricepi mult mai impresionati ii vei lasa pe cei din jurul tau daca nu ti-ai facut o prezentare grandioasa si ai preferat sa ramai modest! sinceritatea si onestia sunt niste trasaturi de care sa nu te desparti niciodata