| Hera_7281 a întrebat:

Sora mea are un baietel de 3 luni si de vre'o saptamana si ceva numai vrea sa manance lapte de la san... A fost cu el la doctor si i'a zis ca sa'i dea lapte fara lactoza. A cumparat lapte fara lactoza de la Humana, dar il refuza si pe el. Nu vrea sa manance deloc decat lapte de la san si foarte putin doar 8-10 minute doar cand se trezeste din somn ( probabil ca sa'i treaca foamea). Vreau sa stiu cum poate sa-l pacaleasca ca sa'i dea lapte fara lactoza? Sau ce sa faca? Pls

2 răspunsuri:
| PinkTerror a răspuns:

Nu crezi ca ar fi mai bine sa pui intrebarea asta la familie si relatii sau nu stiu la hobbyuri si petsrolling on the floor

acum serios majoritatea de aici incearca si invata cum sa evite asemenea situatii nu e chiar cel mai bun public pentru intrebarea tawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea, nu cred ca stie nimeni pe aici, intreaba pe site-uri de asa ceva...gen www.copilu.ro