| QuestionMan a întrebat:

Sora mea ma intreaba:cum imidau seama daca ma place un coleg din clasa? imi dadea semne la inceput ca ma place :imi spunea ca ma place dar dupa zicea ca glumea,imi povestea despre un film de-al lui preferat,imi punea piedica,lua de gat pe prietenele mele pentru a ma face "geloasa",imi zambea, de fiecare data la orice prima data ma inteba pe mine daca imi place ce a desenat ce a scrii si mai multe...dar in ultima zi de scoala(azi), m-a tras de par tare de doua ori! ce credeti o place pe sora mea? dau funda daca imi spuneti cum!

Răspuns Câştigător
| shadow222 a răspuns:

Deci la inceput parea ca da, dar baiatul ala vazand ca nu a putut so cucereasca a trecut la violenta zii sorei tale sa nu cumva sa-si faca o relatie cu asemenea tip dupa ce a traso de par tipu e ft violent daca asta a facut de fata cu toti dapai intr-o relatie serioasa zii sorei tale sa stea cuminte si sa caute alt baiat noroc

1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

Dacă o plăcea cu adevărat o scotea afară și numai făcea mișto de ea.