| abcdc a întrebat:

Sorry revin cu aceeasi intrebare! DAca ma duc la majoratul unui coleg:el poate plati consumatia noastra dar noi sa ne platim intrarea sau el ne plateste intrarea si u rand de bautura si noi restul? Pentru masa trebuie sa platesti separat sa ese inclus in pretul intrarii? Cine plateste masa, sarbatortul, nu? Ce combinatii de bautra se pot bea intr-n club? Cum ce rbarmanului bautura? mersi pentru sfaturi. fundaCn vrea sa-mi lase un id printr-un sa mai vb sa ma lamureasca si pe mine...

2 răspunsuri:
| PinkTerror a răspuns:

Daca ace majoratul intr-un club atunci fie a inchiriat clubul (ceea ce ar fi tare dar este destul de scump ) fie a platit intrarea si o consumatie prestabilita si numai o parte din club. vorbeste cu prietenii apropiati lui/ei si vezi cum a facut.

| Agentulx a răspuns:

Cel mai probabil a inchiriat clubul deci nu-ti face probleme, daca e asa mancarea si bautura vor fi ale lui si nu va trebuii sa platesti nimic. Distreaza-te doar! bafta