| Alison95 a întrebat:

Cat costa intrarea in cluburi? si trebuie sa rezervi neaparat o masa ca sa prinzi loc? bautura costa separat, cam cat?! funda.

4 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Depinde foarte mult de club... unele percep taxa de intrare altele nu.

In niciun club nu esti obligat sa rezervi masa, dar daca nu ai masa, stai in picioare.

Majoritatea cluburilor impun o consumatie obligatorie de 150-200ron la masa.

| piTiCcu a răspuns:

Intrarea difera de club, show sau de cantareti daca canta in aceea zi, pentru bautura trebuie sa platesti maxim 20 de lei, daca vrei ceva mai scump scoti banii.

| Diavolcata a răspuns:

10-15 Lei intrarea. Depinde ce comanzi.
Si iti alegi masa care e disponibila. Funda?

| Pelmus_Antonio_1993 a răspuns:

Intrarea costa aproape 20 lei!