| Nier a întrebat:

Sper sa nu radetistraight face sunt gay...imi place de un pr foarte bun. cum aflu dac e si el la fel ca mine? fara sa-l intreb ca mno... sper ca nu vad comentarii idioate. straight face mersi

19 răspunsuri:
| mariamarybu a răspuns:

Era mai usor daca erai lesbi, caci eu fiind BS te puteam ajuta mai in masura. Oarecum voi baietii aveti niste semne cuidate cand vine vorba de a va place unul pe altul... stand in grupuri sunt sigura ca iti poti da mai usor seama daca e ca tine sau nu. Uita-te la cum se comporta. Chiar si motivul pentru care se comporta astfel are legatura cu a fi sau nu a fi homosexual. Daca iti pune mana pe picior poate insemna si ca a obosit si ca nu are unde o pune, daca sta pe la spatele tau poate insemna si ca acolo e locul lui sau ca e doar un joc prostesc. Eu una sunt nebuna dupa una de a 12a care seamana identic cu vedeta mea preferata :O Cand o vad se opreste lumea in loc, dar sincera sa fiu nu m-as vedea tregandu-mi-a cu ea laughing e doar o chestie haotica si surprinzatoare( fata aia e chiar tare). Ma rog... sper sa reusesti in problema ta sau bine ar fi sa ne revenim impreuna laughing

| Nier explică (pentru mariamarybu):

Mie imi plac si fetele nu e problema si si lui ii plac.dar mno odata a fost la mine si tot insista sa ne facem laba laughing)) si mi-a aratat-o dar asa sus jos (daca intelegi ce vreau sa spun) si vorbeste dubios dar na ii plac fetele ..nici nu stiu daca are prietena dar a avut. P.S. : chiar ca ar fi bine sa ne revenim! straight face laughing)

| mariamarybu a răspuns (pentru Nier):

Eu zic că e o combinație. Tipul nu ar fugi de o relație cu un băiat, dar nici n-ar lăsa fetele deoparte. Și da... revenirea e cea mai importanta laughing de multe ori doar o persoană te poate scoate din asta si nu o bere laughing

| oOSaritaOo a răspuns (pentru Nier):

Dacă vă plac fetele şi tu eşti bs atunci fă cumva să ieşiţi voi doi şi mai găseşte o fată şi na, încercaţi să vă sărutaţi toţi 3. smug Şi mai pui pe fata aia să propună şi alte chestii din astea... smugsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sad nu stiu ce sa spun dar mereu m-am intrebat cum e sa-mi placa de cineva cu acelasi sex si nu-mi vine sa cred cum unii reusesc adica na Dumnezzeu ne-a dat ca femeile sa fium cu barbatii si barbatii cu femeile dar ma rog...esti sigur de inclinatia ta sexuala?
sau cel putin sa te mai gandesti pentru ca nu tio zic de rau dar si lumea var vedea si ar avea pareri de rau si nu puteti spune ca nu va pasa de ex pentru ca totusi ar exista destule complicatii in astatongue

| Prunela a răspuns:

Nu ai ce sa faci, astepti sa treaca.Asta daca nu iti iei inima in dinti si ii spui direct.

| Prunela a răspuns:

Stiu cum e, nu ai ce sa faci, ti'am spus din proprie experienta, singura optiune e sa taci si sa induri

| IonelaaaS a răspuns:

Ce situatie delicata, incearca sa iti placa fetele, daca nu at uitate la baieti mai mici care sti ca sunt gay nu la profi, sper ca nu te-am suparat...

| Nier explică (pentru IonelaaaS):

Nu e profesor...e un prieten deodata cu mine.dar de multe ori are comportamente de parca e si el ca mn.si nu stiu cum sa fac sa aflu.dar fara sa-l intreb sau chestii de astea

| IonelaaaS a răspuns (pentru Nier):

Pai il intrebi ca ce fata ii place sau nah ceva de genu sh daca zice ca nu ii place niciuna zici asa ca si in gluma(sper ca intelegi):deci nu iti plac fetele? .....sau :iti plac baieti deci? dar am asa si eu o intrebare daca vrei imi rasp daca nu nu..de cand esti gay?

| DolceKiss a răspuns:

Observa care e reactia lui cand vede fete in diverse ipostaze...Habar-nam.

| DolceKiss a răspuns:

Oricum nu te supara dar mi se pare cam stupid sa intrebi așa ceva pe net

| 4cidr41n a răspuns:

Discuta de cineva gay de care a auzit, sau de care ai auzit tu incearca sa afli ce crede el despre gay. S-ar putea sa te minta totusi. Eu cred ca cel mai bun lucru e sa il intrebi, s-ar putea sa simta la fel sa-r putea sa nu simta nimic pentru tine.
Important e sa fi tu insuti.

| LarisaRoxxana a răspuns:

E un tip care s-a apucat sa scrie articole pe tema asta. Merita citite! Poti sa si vorbesti cu el :) Merita, un prieten de al meu e gay si vorbeste cu el des, il consiliaza. Merita!:*
http://andreidifferent.wordpress.com/

| Shad0wiv a răspuns:

Bah fratioare am eu o solutie pentru tine incearca.

Sa te Spanzuri date drack de Poponar straight face sau gaseste pe Cnv sa o faca
Mie scarba de mor de retardati ca tine JUR :O Nici nu stiu cum ai jegu asta de tupeu sa intrebi asa ceva crezi ca toata lumea o suge asa ca tine sa poata sa iti raspunda tie la Jegu asta de intrebare :O Moama te-as spanzura eu dar nu pot...

| Prunela a răspuns (pentru Shad0wiv):

Esti un homofob ingust la minte, tu meriti spanzurat.

| 4cidr41n a răspuns (pentru Shad0wiv):

In locul tau as fi foarte atent cu declaratii de genu asta.
Art. 179 Cod Penal
Fapta de a determina sau de a înlesni sinuciderea unei persoane, dacă sinuciderea sau încercarea de sinucidere a avut loc, se pedepseşte cu închisoare de la 2 la 7 ani.

| Shad0wiv a răspuns:

Prunela imi dau seama ca si u esti Gay? laughing)

| Shad0wiv a răspuns:

Ducetiva la.D... cu gay vostri spanzurativa fratilor cu tot cu ei laughing)) cu atatea femei frumoase in jur voua va arde sa va ardeti in Cur OMG :O straight face grea ii viata asta