| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflu daca unei fete ii place de mine si cum aflu ce ii place la mine si ce i-ar placea ei in general! Nu trebuie sa fie neaparat ce-i place acelei fete, ci doar ce le place fetelor in general si daca as putea sa aflu cunva ce i-ar placea si ei. Sper ca ati inteles intrebaera! big grin Nu ma pune-ti sa o intreb pentru ca imi e putin rusine! >:"

Răspuns Câştigător
| sorina222 a răspuns:

Pai uite de ex unele fete daca le place un baiat vb mult cu el, se comp altefel fata de ceilalti.Acum depinde si de baiat daca esti genu mai nesimtit dar totusi timid si esti obisnuit sa mai pui mana pe fund sau sa iei in brate o fata si ea nu te refuza sau nu comenteaza at inseamna ca ii place de tine macar putin. In privinta ce ii place unei fete la un baiat parerile sunt impartite. ochii, parul, fata, corpu, caracteru nu stiu

2 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Adauga-i Id-ul si vorbiti daca dupa cateva zile te baga ea singura in seama si daca, vorbiti mult atunci inseamna ca te cam place. Mie in general imi plac baietii care nu flirteaza cu toate fetele cu care au tangenta, care se comporta frumos si sunt ingrijiti. Asta este parerea mea ea nu stiu ce baieti prefera pentru ca nu ai dat detalii despre ea. Bafta!

| Bella03 a răspuns:

Pai ne intrebi pe noi.
Cred ca majoritatea intrebarilor sunt legate de chestii de astea mi-e rusine. nu pot bla bla
Treieste'ti viata din plin, si incearca orice.
Altfel nu o sa fii niciodata fericit. Fii natural, si toti o sa te placa asa cum esti nu asa cum vrei sa fii
happy b'byee.batting eyelashes