| anonim_4396 a întrebat:

Sper sa nu vi se para aiurita intrebarea: De baieti si barbatii, ma refer ca majoritatea isi freaca organul sexual chiar si in public, de ce nu isi pot dezlipi mana de penis, eu asta nu inteleg, este absolut dezgustator, mai ales fratele meu uneori se mai scarpina la penis cand eu mananc. Voi ce parere aveti?

8 răspunsuri:
identitate
| identitate a răspuns:

Din obinuinta si mai e si un ritualhappy E cam acelasi motiv pentru care rostesc "p*** mea" dupa fiecare cuvant. Vor sa para mai "macho"rolling on the floor Eu nu am asemenea obiceiuri si cunosc multi altii ca mine happy

| loundy a răspuns:

Si eu am observat asta, si am intrebat un coleg ce tot au!laughing. Si cica si-o asaza ca sta aiurea si ii incomodeazalaughing. Si ca sa stea calumea fac asta

| roxynutza a răspuns:

Ii e frica sa nu si-o piarda rolling on the floor

| alexuzha a răspuns:

Ai dreptate este super scarbos...si mai sunt uni care merg pe strada si fac asta nu le o fi rusine? si de vazut nu ai cum sa nu vezi pentru ca o fac chiar in fata ta si este imposibil de evitat asta este lucrul cel mai urat la un baiat

| TheMihutz a răspuns:

Pune-te daca ai putea in locul unui baiat si vei afla singura raspunsul happy + ca si voi fetele mai aveti faze cand va trageti mai in stanga/dreapta sutienul...va incomodeaza deoarece nu sta in locul potrivit nu? asa-i si la baieti, doar ca mai diferit.chilotul asta...

| cosm1n_9149 a răspuns:

Dar tu cand mananci te uiti la el cum se scarpina la penis sau iti vezi de farfuria ta?
Mai bine fiecare cu farfuria lui eu asta zic.
Daca nu esti baiat/barbat nu ai cum sa stii cum e sa ai o,, dansa", singurul lucru cu, care nu sunt de acord e sa o faci asta in public si daca se poate nici in privat cand te vede cineva chiar daca te mai incurca cateodata.
Voi fetele/femeile nu v-a intelegeti pe voi daramite baieti/barbatul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai sa iti zic cum stau lucrurile, cei care ai vezi mai rar cu mana pe la "dansa" si-o aseaza, pentru ca nu sta confortabil, uni o tin pe partea dreapta, iar alti pe pertea stanga. Dar aceea care ai vezi zilnic cu mana la "dansa" sunt niste, dezgustatori, si si-au facut un obicei prost.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fals si Adevarat, adevarat in sensul ca 75% din baietii peste 16 ani, au o anxietate a castrarii, iar prin acest gest, oarecum in mica masura, si-l tin la loc sigur in mana