| nelutuzorca a întrebat:

Sprayul cu lidocaina e bun de ceva impotriva ejacularii precoce?
Ustura, doare, cat timp are efect?

3 răspunsuri:
| mihaa a răspuns:

Eu stiu un un sprai lidocain, dar nu am auzit sa fie folositor in cazul ejacularii precoce, spraiul lidocain este un anestezic, pentru masele, dintii inainte de a ti face anestezia injectabil si in cazul unor mici interventii chirurgicale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am folosit si eu sa stii ca te tine mai mult cu vreo 5 min caci nu mai simti nimic si nu iti vine sa-ti dai drumu