| amalia_4709 a întrebat:

Spuneti mi cum a fost cand v-ati sarutat prima data? cum s-a apropiat de voi? etc. dau funda. promithappy

4 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

La mine a fost extrem de grozav/Băiatul mi-a corespuns în absolut toate simţurile/Mi-a urmat paşii/A fost foarte atent la detalii/Doar lasă-te purtată de val şi aruncă grijile în voia sorţii/Trăieşte cum simţi şi cum îţi spune inima! PUPICI

| doinitza12 a răspuns:

Pai ma inbratisat si apoi sa facut ca vrea sa-mi spue ceva la urech si m-a sarutat

| illegalb0y a răspuns:

Eram in tabara. dansam eu cu ea...si dintr-o data am simtit amandoi atractia, ne-am apropiat unu de altu si...ne-am sarutat incet:X:X

| BoierBibescu a răspuns:

Incet incet. sau din prima.