| alinosh a întrebat:

Spuneti-mi si mie:cum imi dau seama daca ma inseala iubitul? Asta fara sa chem Tradati in dragoste.Va rog

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Studiaza-i comportamentul. daca devine distant, nervos, capricios, poate chier intarzie acasa sau amana intilnirile, nu mai este atent ca inainte, inseamna ca e ceva in neregula cu EL.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ai pus aceasta intrebare, e clar unul dintre semnele ca te inseala. Poti sa te uiti in mobilul lui, in lista de messenger, sa-i observi comportamentul dubios, misterios.
Daca miroase a parfum de femeie si daca ti-a mai dat un semn de viata pana acum.

| Mya a răspuns:

thinking daca iti pui problema asta, inseamana ca deja iti da de banuit...sunt baieti care se pot da usor de gol.Prin fapte, gesturi... daca devine distant, indiferent, o stare usoara de agitatie, daca isi verifica des tel si il tine tot timpul in buzunar, intalnirile voastre sunt tot mai rare si mai scurte...nu te mai priveste cu acelasi drag pana zilele trecute; nu stiu... diverse lucruri! Dar sunt si baieti care pot ascunde destul de bine asta.

Janina
| Janina a răspuns:

In intrebi: Bai baitule ma inseli? laughing
Glumeam tongue
pai analizezi situatia si vezi daca s-a schimbat cu ceva comportamentul lui fata de tine in ultima perioada, se scuza mereu ca a fost cu x sau cu y, are parola pe telefon, te cauta tot mai rar, e nervos...etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca te inseala nu-ti e iubit. eu hahalera de om.intreaba-l. si daca te minte ai un motiv cand il prinzi sai arzi un scuipat in ochi.

| Farcas a răspuns:

Du`te la Test de fidelitatelaughing Verifica`l cu detectorul de minciunilaughing)!

| alexa a răspuns:

Iti dai seama in primul rand dupa comportamentul lui:devine mai rece, nu mai este la fel de amabil ca inainte, nu mai este atent la discutiile cu tine, nu te mai cauta...
iti dai seama ca din moment ce a aparut ceva nou in viata lui nu mai este la fel de interesat de ce are langa el.
sau poate ca nu depinde doar de asta...si stie foarte bine sa se prefaca si sa se ascunda...depinde si de fata cu care inseala(daca este una care stie si de tine si ii convine sa fie pe locul 2 iti va fi mai greu sa afli, dar daca e una care la randul ei crede ca e singura femeie din viata lu atunci vei afla mai usor)
insa nu. ti face griji...la un moment dat tot vei afla pentru ca adevarul iese la suprafta orice.ar fi
uita. te si prin telefonul lui intr. un moment de neatentie.desi nu cred ca te va ajuta prea mult(daca este despet poate sterge mesaje apeluri...)
multa baftawinking

| cribus a răspuns:

Raspunsul e la tine...sunt niste chestii ce le simti imediat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca sa i faci o inscenare cu o buna prietena de a ta si sa o pui sa i faca avansuri

| petronela_4784 a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa apelezi la Tradati in dragoste pentru ca nu se merita sa te faci de rusine in fata intregii tari...si eu oricum nu cred in emisiunea asta! Treptat iti vei da seama daca te inseala sau nu! Dar de ce crezi tu ca inseala? poate revii cu un raspuns! la noi, fetele, sunt doua chestii: ori exageram, ori intuim! Eu nu cred ca trebuie sa il controlezi...eu sunt sigura ca daca el are constiinta iti va spune singur! Intr-adevar sunt putini baieti care mai au constiinta, dar poate iubitul tau face parte din acea categorie! Cea mai buna solutie este comunicarea in orice situatie!

| madtiger a răspuns:

Sa incerci sa il verifici cu un alt id de mess ( daca are cumva si el id de mess) sa il iei mai tare, sa te dai la el de pe un alt id de messenger, poate asa il incerci, poti afla daca te insala sau nu

| Lotte a răspuns:

Eu zic sa nu-i umbli prin telefon... dar daca tu simti ca nu mai este ca si inainte...incearca intai sa vorbesti cu el, sa-l intrebi ce are de se poarta asa ( poate baiatu' are vreo problema de care tu nu sti thinking ) iar daca el neaga...cred ca atunci ar trebui sa incepi sa faci "investigatiile" happy
Parerea mea :d

| rich a răspuns:

Hmmmmm...creca stiu... daca are un comportament schimabat...adica nul mai are cum il avea inainte cu tine... te respinge...se face ca este obosit... te refuza in unelele cazuri...se duce de multe ori intr-un loc care pana acum nu se ducea...si mai multe dar trebuie sa-ti dai si tu seama...

| PAULsighet a răspuns:

Incearca aici :Afla daca partenera(ul) te inseala si obtine dovezile concrete care nu lasa loc de scuze sau alibi.

Solutia perfecta este Phone Monitor.Cu ajutorul Phone Monitor poti spiona telefonul partenerei(ului)
fara a trezi nici un fel de suspiciune.

Mai multe detalii despre cum functioneaza gasiti la adresa:

http://phonemonitor.whosms.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a placut sfatul pe care l-ai primit cu scuipatu' in ochi laughing Si acum serios tongue Cel mai simplu e sa-ti dai seama din privire happy Daca te priveste in ochi cand vorbeste cu tine, si are o "sclipire" aparte, totul este ok happy. Daca "sclipirea" aia nu mai este [ care cu siguranta a fost la un moment dat tongue] si cand vorbeste cu tine nu te poate privi in ochi, e clar ca iti ascunde ceva. Te poate minti din vorbe, dar privirea tradeaza intotdeauna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gresit Tradati in dragoste! Mai bine spus Test de fidelitatelaughinglaughing

| bibydraguta a răspuns:

Pai vezi cum se comporta daac inainte se purta cumva si acum sa schimbat...mai uitate din cand i ncand daac poti in telefon(desi poate nu descoperi nimic)vezi cum iti vorbeste in general daac e mai rece.

| Encore a răspuns:

Detectoru de minciuni o idee buna
Il iei de mana si ii zici "puiule sau cum il alinti hai sa iti fac o surpriza" si-l duci la detector... daca iti pui intrebarea asta iti dai seama ca sunt anumite lucruri la el care te deranjeaza si te fac sa crezi asta... Bafta!

| canarita a răspuns:

Numai ca iti faci astfel de probleme inseamna ca ceva nu merge bine...asta in cazul in care nu suferi de paranoia...cand te insala in primul rand este nervos, pleaca de acasa, nu mai are chef de sex cu tine, nu te mai rasfata ca inainte, se ingrijeste mai mult, nu te lasa sa-i umbli in telefon... daca toate astea se intampla... cel mai important este cum se poarta cu tine... daca tu esti disperata dupa el si-i arati si te mai umilesti in fata lui uneori. poti fi sigura...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca isi ascunde telefonul sa nu il vezi si devine nervos cand il intrebi e clar, eu asa mi-am dat seama ca inseala, sau atunci cand il suni nu iti raspunde, iti da ton ocupat, si te suna dupa 2 ore si zice ce vrei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum, noi suntem prea destepi pentru a fii putea prinsi!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati dai seama din comportamentul pe care al are si din felul an care ati vb sau cum se comporta fata de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ew cred ca cel mai bine este sa incerci sa iti cunosti iubitul in-deaproape si sa il accepti asa cum este cu bune si cu rele. Uneori barbatii ca si femeile au o dispozitie proasta, sfatul mew ar fi sa eviti sa il testezi pentru ca vei regreta si merew iti va scoate ochii ca nu ai incredere in el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu banuiesc ca m-ar insela, nu stiu ce sa mai cred. unii prieteni spun ca l-au vazut cu alta fata, dar el spune ca a fost de mult cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt Raluca si as dori sa va cer un sfat ...prietenul meu mi-a propus sa avem o relatie sexulala desi suntem doar de o saptamana impreuna ce ar trebui sa fac?

| jojo_8937 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie.eu is in it el in ro.nu stiu sigur daca ma inseala. dar imi vin dubii. da numere de tel la fete pe hi5/mess si apoi sterge sa nu vad.am gasit poze fete in laptopul lui...filmulet la plaja cu alta fata pe tel.il suna fete cand sunt cu el.lucruri care el mie mi le-a intrerzis total. e schimbat fata de cum l-am cun.sau poate nu l-am cun destul de bine. sper sa aflu destul de repede care e situatia ca deja au trecut 8 luni! multa bafta si tie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ...cum pot afla daca prietenul mai are alt id de mess pe yahoo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca ICare Data Recovery Software, deschide programul si cupleaza-i telefonul la calculator.Programul o sa recunoasca un nou device. Programul recupereaza tot ce s-a sters (mesaje, apeluri, media)Sigur gasesti ce secret in sms-uri...Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba.l.ba ma inseli sau nu?
fappteee nu vorbee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te inseala se poarta ciudat poate sa fiie gelos prea tare pentru ca stie ce face el si se gandeste ca asta faci si tu. daca este mai distant decat de obicei, nu ii convine nimic, tot ce faci u nu e bine.iese singur si sta mult zicand ca are treburi de facut nu iti da raspunsuri concrete.