| GyoLove a întrebat:

Spuneti-mi si mie un site cu mai multe hoteluri in care sa ma cazez la un apartament in care apartamentul sa aiba: Terasa, Cabina de dus frumoasa, camera sa fie mare si spatioasa, sa aiba 3 paturi, sa aiba frigider in apartament, sa aiba aer conditionat, televizor, sa accepte animale, iar plaja sa fie foarte aproape de hotel... Multumesc! Funda, normal! Si scuze pentru categorie!

Răspuns Câştigător
| ch9ps a răspuns:

Http://www.cardinaltours.ro/ acum depinde si ce vrei uh... aici e o larga diversitate... orice vrei si noroc si sper sa ai o vacanta super,, Fundoi?