| DulceataXP a întrebat:

Spuneti-mi va rog am avut un prieten si m-am despartit ...neam sfadit apoi peste trei zile imi scrie ca sunt puisorul lui si ca a iubeste oare ce vrea de la mine?

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Păi, dacă te-ai despărţit TU de el înseamnă că îi pare rău şi mai vrea o şansă, dar DACA el s-a despărţit de tine şi începe cu " puisorul meu love struck " înseamnă că vrea să profite de tine şi să-şi bată joc. Aşa că..Ai mare grijă de tine să nu suferi pentru un prost :*.

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, mă găseşti la id-ul : yo_adytza

3 răspunsuri:
| Decebal a răspuns:

Eu cred ca doar cei indiferenti nu se cearta... daca v-ati certat e deja o dovada ca el chiar tine la tine! Întotdeauna dupa o ploita de vara rasare soarele asa ca uita de fostele neintelegeri... e o raritate in zilele noastre cand cineva macar si peste trei zile sa scrie - puișor te iubesc! happy

| Auslesse a răspuns:

Deschide bine ochii si vezi ce vrea... poate vrea doar sa profite de tine.prin situatia asta am trecut si eu...asa ca i-am zis"du-teee".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori vrea sa profite ori e vampir psihologic