| AndreY1997 a întrebat:

Spuneti-mi va rog care este diferenta dintre dragoste si prietenie? cel mai bun raspuns primeste Funda.laughing)

Răspuns Câştigător
| telluno a răspuns:

Salut Andrey,
Prietenia este atunci cand ai un respect pentru cineva, si il ajuti mereu in orice problema.
Iar dragostea este ceva ce vine din inima, iar atunci cand esti cu acea persoaana iti sare inima din piept, si simti ca toata lumea e a ta. iar cand nu esti langa acea persoana o clipa parca ti se pare un an, iar respiratia este tot mai grea happy ...eu am o vorba " te simti ca un peste in asfalt " happy
Dragostea este cea mai subtila forta de pe pamant happy
Tine minte... daca tu esti fericit cu cu jumatatea ta "Natura nu o sa moara niciodata "
Te salut happy

4 răspunsuri:
| Angelsergiuboy a răspuns:

Doar sa stii

intre cele 2 este 1 linie care le desparte aproape imposibil de vazut

de la prietenie pana la dragoste e doar 1 pas

| frei a răspuns:

Dragostea este atunci cand esti cu mine, si prietenia tot atunci cand esti cu mine

| VioLa12 a răspuns:

Dragostea este atunci cind te intilnesti cu acea persoana, o saruti, o cumprinzi, sau mai stiu eu ce.
Insa prietenia este atunci cind iti impartasesti secretele sau va intelegeti bine. happy

| AndreY1997 explică:

Ms telluno...