| anonim_4396 a întrebat:

spuneti-mi va rog cum pot impresiona si atrage o fata ce a spus ca nu ma va iubi niciodata?

Răspuns Câştigător
| o02i a răspuns:

Daca a spus "nu te voi iubi niciodata" atunci cel mai adecvat lucru pe care poti sa il faci pentru a o impresiona este sa ii devi prieten(un amic foarte bun si apropiat), acesta e singurul mod de a te apropia de ea, apoi.cine stiewinking.

3 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

De ce ti-ar spune asa ceva din senin?, Fii tu insuti

| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna.happy
Imi pare rau sa iti zic asta dar daca accea fata a spus ca nu te va iubi niciodata inseamna ca asa ehappy
fetele simt daca pot iubi sau nu o persoana...
Inceark sa o lasi in pace un timp, sa o ignori
Si o sa vezi rezultatele:*
Daca ea nu te vrea, nu te a batut mai sunt si alte fete in lume

Bafta!
Fundita?batting eyelasheslove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te place, nu ai ce sa faci, doar timpul poate sa o rezolve. Daca incepi sa ii iei cadouri o sa inceapa sa te foloseasca doar pentru ceea ce ii oferi, ori iti petreci mai mult timp cu ea... daca ea isi doreste, ori te prefaci ca nu o vezi, asta le enerveaza de obicei pe fete.winking