| xXTheDeadHeroDarkXx a întrebat:

Salut va rog frumos spuneti-mi cum pot impresiona o fata dau funda!

Răspuns Câştigător
| nastasevioleta a răspuns:

Acum depinde si de fata.Stii ca exista doua categorii de fete:''bune'' si ''rele''. Daca iti place o fata care e ''buna'',si aici nu ma refer la cum arata,atunci cu gesturi ca:sa le saluti respectuos,sa o intrebi ce face,si sa ii arati ca iti pasa, sa o ajuti cum poti, sa ii iei apararea, sa ii faci complimente.dar depinde si de personalitatea ta, depinde daca lucrurile pe care le-am zis eu te reprezinta.iti urez bafta, si sunt sigura ca daca ai intrebat aici cum ai putea sa impresionezi o fata, inseamna ca iti pasa. good luck!big grin

11 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Aratai Carbasanu

| Dement_Copil_1998 a răspuns:

Sa fii tu insutiwinking si nu arata ce poti in fata ei decat daca esti 150% sigur ca vei reusiwinking daca esuezi si ea e neutra s-ar putea sa te creada cam fraier

| Th3RiP a răspuns:

Sall nu lua in seama spusele lui uchiha o sa pari grosolan, fetele ii plac pe cei tandrii dar a avut dreptate trebuie sa ai simtul umorului dar nu de genu ala sa spui cuvinte la intamplare o sa te creada nebun laughing, cel mai bine ar fi sa ii oferi cadouri trandafiri rosii, ciocolata (fetele iubesc ciocolatahee hee )

| TheUchiha a răspuns (pentru Th3RiP):

Sa sti ca pe o parte ai dreptae insa pe o parte te inseli amarnic.E adevarat, fetelor le plac trandafirii si ciocolata insa depinde si de ea daca ii plac baietii smecheri sau ce-i tandrii.

| Th3RiP a răspuns (pentru TheUchiha):

Da stiu si tu ai dreptate ma refeream la faza sa spuna cuvinte la nimereala gen:acadea suna ciudat rau... laughing si faza cu piept in piept (am vazut in realitate si parca is maimute)

| TheUchiha a răspuns (pentru Th3RiP):

Exact cum ma gandeam.Habar n-ai de chestile astea...

| Th3RiP a răspuns (pentru TheUchiha):

Frate eu schimb fetele mai des ca sosetele... deci cred ca stiu cam ce le placewinking

| TheUchiha a răspuns (pentru Th3RiP):

Hay ma lasi cu chestile astealaughing

| Anemarrie124 a răspuns:

Buna. Sa nu faci in nici un caz ce a spus TheUchiha. Fata o sa plece, eu asa as face.
Pai fetelor le plac glumele de bun gust, fai complikente cum a spus si Th3PiP( fetele iubesc ciocolata)
Ia-o in brate, pup-o pe obraz. Spune-i ca e Frumoasa, sigur va erge, si acorda-i atenti.Cam atat.

| TheUchiha a răspuns (pentru Anemarrie124):

Ai dreptate si tu si Th3RiP, vina a fost a mea deoarece am uitat sa spun un mic detaliu, pe care mi l-ati reamintit voi.

| TheUchiha a răspuns:

Sall frate, ca sa impresionezi o fata trebuie sa fi amuzant si sa fi de gasca.De ex: te intalnesti cu un prieten, va faceti un salut smecher gen:dati pumn in pumn apoi piept in piept, etc. iar dupa spuneti un cuvant la intamplare cum ar fi:acadea. Baftawinking