| BESTxD a întrebat:

Va rog frumos imi spuneti si mie cum pot impresiona o fata?

Răspuns Câştigător
| BlackCinnamon a răspuns:

Scurt. Fii sensibil si mai diferit decat ceilalti baieti happy ca doar asa observi ceva nu? pentru ca este altfel decat celelalte lucruri nu? cum ar fi raspunsurile de mai sus. sunt destul de bune, nu exagera totusi cu poezii si restul, arata'i doar ca o intelegi, si ca apreciezi ceva simplu la ea, asa o faci chiar si pe ea sa se simta altfel decat celelalte. pentru tine tongue si de aici deja totul e perfect happy. Succes bro big grin.

3 răspunsuri:
| PandaEcrazy a răspuns:

Nu trebuie sa ii dai o poezie,asta aratra ca esti sensibil, poate prea sensibil dupa gusturile ei. fa-i un cadou nu prea sofisticat, dar nici prea simplu, care se poate face si acasa. Fate interesat de hobbiurile ei si vezi daca ti se potriveste vreo una, ca sa ii arati ca ai si tu ceva in comun cu ea

| AyliN98 a răspuns:

Cu o floare, un compliment, o poezie sau ceva facut de tine!

| BESTxD explică:

Va mai spun ceva
mai sunt la bataie cu un baiat mai solid ca mine si mai puternic ca mine dar nu cu mult crying