| alone a întrebat:

St confuza nu stiu daca il iubesc! adica cand vb cu el simt ca e tot c imi trebuie dar dupa c ne oprim dn vb si raman singura nu mai stiu c simt mereu ii spun ca il iubesc si ma comport cu el mai bine decat cu orcine dar nu mai stiu c se intampla cu mine astept mereu sa ma caute si daca nu o face ma simt rau mi-e dor d el c trebuie sa fac ca sa-mi dau seama c simt? stiu ca daca nu vb cu el 1 sap mor d dorul lui dar acum nu mai inteleg c e cu mine si c e in mintea si-n sufletul meu... c sa fac? multe sfaturi plzzzzzzzz crying

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Asta insemna iubire: "Hey babe, i love you so, i... i want you to know, that i gona miss your love, the minute you go out that door, please don't go, don't go away, please don't go..."
Saracie! Nu-mi mai amintesc cum ii zice la melodie si cine o canta, ca-ti dadeam si linkul' sa o asculti. sad
Dar dupa semnele ce le descrii tu eu zic ca e dragoste, una mare. happy

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ai încercat să-l cauţi şi tu?!
Să ştii că nu scrie nicăieri că el e obligat să te caute doar el. Nu de alta dar aşa-l faci să se simtă nedorit!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ţii la el, ştii asta, eşti conştientă de asta! Gândeşte-te şi ai să vezi că aşa e! Baftă!

| Nimeni a răspuns:

Si eu tocmai am o relatie si avem doar 3 saptamani, dar am aceleasi sentimente ca si tine. Daca nu ma suna, imi ridic semne de intrebare si sunt cam trista, sau alte chestii de genu'...Sunt foarte confuza si nici eu nu stiu ce simt. sad

| liaa a răspuns:

Din ceea ce spui tu e clar ca el e important pentru tine ca il iubesti dar nu inteleg d c vb asa rar.In acelasi timp s-ar putea sa te nemultumeasca ceva la el daca dupa c vb iti pare rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar ca esti turbata dupa el o sa te saturi si o sa ti treaca stai linistita ca stiu eu ce zicwinking am trecut prin asta si de fap nu ma merita idiotul...fi rea bate-ti joc idioata ce estilaughing))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna cf
am eu la scoala doi care ii iubesc dar ei nu ce sa fac spuneti-mi si mie