| andrada005 a întrebat:

Stau cu un baiat cu care a stat prietena mea...cand eram singuri imi dadea pupici si era super cu mine... m-am certat cu el dar ne-am impacat asta fiind dorinta amandurora...desi o face in toate felurile pe prietena mea... uneori cred ca inca o plae.nu stiu ce sa cred...cum sa-l fac sa fie doar al meu?

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Pentru gelozie nu prea exista tratament. Dar exista o vorba de aurbig grinaca iubesti ceva...lasa-l sa plece. Daca e al tau...se intoarce la tine.

7 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

De unde iti dai seama ca o place, daca spui ca o face in toate felurile? toti avem temeri.cum ca parteneri nostri ne inseala, se gandesc la fosti etc.insa nu totdeauna e si adevarat! daca esti cu el, inseamna ca e deja al tau.si evident ca va-ti mai certat.asta se intampla in fiecare cuplu. daca va-ti reimpacat inseamna ca tineti unu la altu.eu zic ca nu ai de ce sa iti faci probleme.bafta in continuare

assiris
| assiris a răspuns:

Sa inteleg ca ati schimbat hainele?

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Esti geloasa si eu sunt extrem de geloasa ca si prietenul meu... dar andrarada atata timp cat e al tau n-ar trebui sa-ti faci griji...si daca o mai place ramane cu placutuwinkingwinkingwinkingca tot langa tine sta... pune o alta amica sal sune cu nr nec si spune-i ca esti fosta lui pr cea despre care vb u si incearcal sa vezi daca i-ar placea sa se impace cu ea...si sa nu recunosti apoi ca tu l-ai sunat ca risti sa pierzi prietenia prietenei talesadsadsadpoooooooop sper ca te-am ajutat catusi de putinhappyhappyhappy

| MiKuTzZzA a răspuns:

Esti geloasa...si ti'e frica sa nu-l pierzi... dar, daca si el te iubeste...si prietena ta e de incredere...nu ai cum sa'l pierzi...[normal ca o mai place...ca doar a fost cu ea...(sh timpu cat a fost cu ea conteaza, poate a iubito mult.si nu poate sa o uite...si de aia e cu tine ca sa icnerce sa o uite...)...ai grija:*...

| mary_4249 a răspuns:

Daca te iubeste sincer e al tau. Dar dragoste cu sila nu exista.

| moni a răspuns:

Pai stii ce cred eu ca ar trebui sa petreci mai mult timp cu el si sa i demonsrezi ca tii la el dar sa nu i o spui ca daca ai sa i o spui poate ca te va suci eu cum va vrea pe deget.si eu m am maritat cu fostul prieten al prietenei mele.nu l am vrut la inceput nici prin preajma mea, il tot refuzam cand ma chema la suc.acum santem casat de 6 ani si avem si 2 copii frumosi.

| georgianacas a răspuns:

Tragetio cu el ca sa nu se mai desparteasca de tine