| oanadumitru2004 a întrebat:

Stie cineva dintre voi vreo vraja de dragoste.va rog, raspundeti fara sa ma criticati.raspundeti daca stiti si daca a dat rezultat.multumesc!

5 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Voodoo

| Just4FunHD a răspuns:

@robert din cate vad eu e fata
On topic. Iti zic o vraja ce functioneaza 100%. Putin cu putin il cuceresti, ii zambesti, il aprobi, il inviti la plimbari si il atati pana face el primul pas. Esti fata ai un avantaj!

| zalisa a răspuns:

Deci...
te duci și îți cumperi un pistol, îl încarci și PAC! ești moartă.
asta e din dragoste pentru minebig grin

| RobyTImi123 a răspuns:

Date smecher fii curat fetelor le place baieti curati si fii politicos si lasa fetele inaintea ta. eu am practicat chestia asata si acum fetele alearga dupa mine

| shulien a răspuns:

Intra pe site-ul asta
http://tarot-magie.weebly.com/ si cere prin e-mail ce ritual vrei, pentru problema care o ai, eu am apelat si mi-am rezolvat problemele