| Alkapone1817 a întrebat:

Stie careva metode masturbare băieti?

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai prostii ai in cap

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mâna stângă
Cu mâna dreaptă

| AmandinaDragan a răspuns:

Mama ta poate sa te ajute! Ha ha ha ha!

| Alkapone1817 explică (pentru AmandinaDragan):

Lasa ca ma ajutati dumneavoastră vorbiti frumos nu va e un pic rusine

| omulcrestin a răspuns:

Incet si cu presiune, nu te grabi

| anonimrx777 a răspuns:

Ai nevoie de un pahar, de 2 bureți si de un prezervativ, pui bureții in pahar si cu un deget impingi prezervativul, asa o jucărie handmade, felicitari!

| marianidolulfemeilor a răspuns:

Mie imi place lateral sus jos(ma prefac ca schimb vitezele la masina) uneori am impresia ca va sari din suruburi asa rapid sunt(nu am prea vorbit cu femei in viata asta de-aia am asa performanta)

| AMcoc a răspuns:

Sus jos