| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva o melodie cantata de o fata cu o voce sexy care spune ceva "baby i fall in love"? Am auzit-o intr-un club si nu stiu cum se cheama... Scuzati categoria, sterg intrebarea dupa ce primesc un raspuns.

6 răspunsuri:
| Tuitiiii a răspuns:

Cred ca asta e : http://www.youtube.com/watch?v=oBhj-Tv4WHI;). daca nu cauta pe yt Baby i fall inlove;) Bafta! fundita?; d

| MusicMakesMeFreeXD a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=lp02kRM-xgU
asta e
;)
te asigur.
celia-is it love

| ionuutzuu a răspuns (pentru MusicMakesMeFreeXD):

Te asigur eu ca esti pe langa! era Lykke Li - I Follow Rivers (The Magician Remix)

| 0099 a răspuns:

Lykke Li - I Follow Rivers asta? (daca da, funda? )

| 0099 a răspuns:

N`ai pentru ce... Funda?