| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva o metoda simpla sa imi epilez bucile? rolling on the floor)

6 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Ciudata intrebare,dar,incerc sa-ti raspund raised eyebrows
Pai exista crema depilatoare,cea mai simpla, se gaseste oriunde.laughing
Ca sa nu spun de ceara, care poate e si costisitoare si dureroasa pentru tinebig grin
Succes.

| TheFACKYouTub a răspuns:

Cu penseta rolling on the floorwinking

| Tops a răspuns:

laughing pui crema de ras pe mana si dai peste elelaughing si intre elehappy pui crema de ras pe hartia igienica ca si cum *********

| Memories a răspuns:

Bricheta+Spray

| NewAssasin a răspuns:

Uzy

| mimi1 a răspuns:

Da, incearca crema depilatoare sau benzi cu ceara dar mai bine varianta 1 pentru ca a 2-a va durea