| Andreiu68 a întrebat:

Stie cineva un site in care as putea vorbi/ cunoaste cu fete din diferite orase? Am gasit o multime de siteuri dar ca sa vorbesc cu ele trebuie sa platesc. Cred ca asa sunt majoritatea, dar voi spuneti-mi totusi, fara Facebook, tinder, badoo.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

FaceBook este unul din site-urile unde alegi ce fete iti plac si te imprietenesti cu ele, fara sa platesti!
Nu am inteles de ce fara FB sau tidner...doar vrei site-uri gratis, nu?
Toate celelalte trebuiesc paltite, asa ca, gandeste-te inati ce vrei si apoi mergi pe un site care iti permiti.
Ca sa vorbesti cu fete, poti s aiesi si pe strada, ca sunt o gramada!

| mudokins78 a răspuns:

Omegle!

| GabrielIonutAdamache a răspuns:

Intră pe glovvo băiatul meu?