| Itsme2108 a întrebat:

Cine ştie un psiholog cu care aş putea vorbi probleme legate de dragoste? Am găsit site-uri cu mulţi psihologi, dar se plătesc şedinţele... FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| l1t7leb0y19 a răspuns:

Salutare happy Eu sunt foarte pasionat de psihologie, si daca te uiti peste profilul stiu sa dau sfaturi foarte bune in acest domeniu. Daca doresti sa luam legatura si sa vorbim mai multe, da-mi un raspuns cu id-ul tau happy O zi frumoasa in continuare!

5 răspunsuri:
| mikilaina a răspuns:

Buna Itsme,
Nu stiu daca in cautarile tale ai gasit si site-ul topexperti.ro, care ofera consiliere psihologica online. Din pacate si aici sunt platite sedintele de terapie pe chat, insa poti discuta gratis prin intrebari private. Ai grija de tine si nu lasa timpul sa treaca in defavoarea ta, banii sunt facuti pentru a fi rulati, nu pastratihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si crezi ca isi bate cineva capul moca?

| Itsme2108 explică (pentru anonim_4396):

Da, cred. Dacă cunoaşte cineva astfel de persoane, aştept adresa lor de contact.

| s4nto a răspuns:

Da, normal poti vorbi asa ceva cu un psiholog te va ajuta mai ales daca are multa experient si a mai avut pacienti ca tine, insa cat despre plata e normal sa se plateasca daca are cabinet privat ...Insa stiam ca fiecare scoala are psihologul ei, te poti duce acolo daca inca mai esti pe bancile scolii.