| miha_2108 a întrebat:

Stiti ca astia vor sa schimbe prezervativele cu carpe?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Unde ai auzit asta? La stiri SF, sau la desene animate XXX? Fii serioasa.

pa, pa.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Astia care astia? Asta cu carpa e o inventielaughing

| Zenithf a răspuns:

Nu am auzit asa ceva, de unde ai informatia asta?

| Floreenofficial a răspuns:

Cine? si cum iti pui carpa pe? nu inteleg... laughing

| Rebecca a răspuns:

U cu ce copii ai senzatia ca vorbesti. Nu stiu cum dracul o sa. pff. Prea multa imaginatie au copii din ziua d azi. puii mei

| onasis1961 a răspuns:

Asa ceva nici acum 3000 de ani nu se folosea.Egiptenii foloseau intestin de oaie.Asa ca domnisora cred ca asa ceva a folosit taica-tu cand te-a procreat!

| Sara2 a răspuns:

Sa nu mai existe prezervative din latex?

Răspuns utilizator avertizat
| Ionutzz97 a răspuns:

De unde ai mai scos-o si pasta?laughing

| perro12 a răspuns:

Cum adica sa le schimbe cu carpe laughing. Nu am auzit asa ceva, oricum nu cred... poate este doar un zvon prost laughing.
Totusi cum ar putea arata prezervativul din carpe thinking cum il folosesti? Il infasori in jur de ºººº?laughing
Totusi unde ai auzit/citit si cati ani ai?

HF

| L a răspuns:

Desene animate ceva? laughing
numai acolo auzi astfel de tampenii.`