| gaby_1815 a întrebat:

Credeti ca e normal ca la 12 ani o fata sa schimbe prietenii ca pe carpe si toti sa isi bata joc de ea si sa o insele? argumentati!

Răspuns Câştigător
| Paralelu a răspuns:

Daca isi bat joc de ea nu se mai numesc prieteni, prietenii trebuie sa o inteleaga, sa o iubeasca, si sa fie alaturi de ea la bine si la greu. Totusi la 12 ani este ciudat sa "schimbe prietenii ca pe carpe". Ar trebui sa se fereasca de acei oameni... Oricum 12 ani nu este o varsta inaintata, ar trebui sa astepte pana la 15-16 ani pentru "iubiti"...