| CarlaMiheala a întrebat:

Stiti mie imi placea de cineva in vacanta si el spunea ca ma place, ca se gandeste la mine, tot feluri de compimente, ca ma iubeste, si eu i-am spus! Dar dintr-un motiv se poarta urat cu mine la scoala, ma trage de picioare cica ca sa ma sperie, apoi zice intruna sa il las in pace si sa tac! si ma doare ca sufar mult! il iubesc mult! si la banchet a fost partenerul meu! si ma cam doare acum nu cred ca mai ii place de mine dupa cum se poarte dar poate vrea sa ma atraga atentia.
Chiar ieri i-am spus ca m-am gandit la intrebarea lui si i-am spus ca vreau.
Dar a spus ca nu mai vrea.chiar inainte de intrebarea pusa se purta urat cu mine dar dupa ce i-am pusa se purta mai frumos, mai timid.
Si zicea ca ii place de doua fete.Si chiar acum 2-3 saptamani zicea ca ma place si tot felul de lucruri.
Eu nu mai rezist.
VA ROG ajutati-ma

1 răspuns:
| ccriss a răspuns:

Nasol tipii astia. Probabil vrea sa para un macho in fata prietenilor lui cand el de fapt ii un iepuras prostut.Asa fac unii. Crede-ma nici el nu stie ce vrea. Nu prea e bine sa te incurci cu baieti de genul lui poate ti bine acum dar mai incolo o sa ai de suferit mai cunosc eu un cuplu asa. eu zic sal lasi impace cautati altu si o sa vezi ca o sa vina cu coada intre picioare ca vrea sa fie iar cu tine. fai si tu faze nasoale. eu zic sa nu te lasi la el stiu ca e greu dar incearca