| Lolituta a întrebat:

Stiu ca doare sa te epilezi cu epilatorul in zonele intime dar in afara de asta pot patii ceva? e indicat? a mai incercat cineva?

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Greu de răspuns! Dar cine te pune să te epilezi în general și în zonele intime în particular! Asta depinde și de ideile bărbatului cu care ești combinată. Dacă ăla te vrea păroasă ce faci. Fuga, fuga ...cumperi poxipol și lipești niște păr.

| pink10 a răspuns:

Eu te'as sfatui sa nu incerci si in zonele intime cu epilatorul big grin
Este o zona foarte sensibilawinking
Poti incerca alte metode big grin

| oanamik_2341 a răspuns:

Nu te-as sfatui cu epilatorul poti folosi o crem speciala sau sa te duci la un salon