| fuckbbi a întrebat:

E adevarat ca daca te epilezi in zonele intime esti cu*va?

7 răspunsuri:
| Alexstrasza a răspuns:

Nu, se numeste igiena personala si depinde de la persoana la persoana.

Daca doresti sa iti tina de cald. sa zicem asa, nu ai decat sa pastrezi comoara, daca nu, nu.

| sublime89 a răspuns:

In niciun caz.

| PedoBarbie a răspuns:

Nu. Se numeşte îngrijire.

| andrei1237 a răspuns:

Nu,este o minciuna!

| Madayna a răspuns:

Nici vorba, cine ti-a zis tampenia asta? Tine de igiena personala a fiecareia.

| rabbit2014 a răspuns:

Pe timpuri era asa. Acum este foarte folosita epilarea inghinala, este ceva urat ditamai padurea intre picioare

| Curious1324 a răspuns:

Cand mama era mica, se zicea ca daca porti sutien esti cur*va. rolling on the floor) oricum, nu, e igiena personala, si depinde cum te simti tu mai bine