| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare cam stupida, dar se poate afla ca m-am masturbat? Prin testele de sange? Va rog vreau un raspuns cat mai rapid

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

NU, nu se poate! big grin

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Prin teste de sange... hahahahahaha m ai amuzat bine asa de dimineata

| epurasu a răspuns:

Nu!

| LoveSleep a răspuns:

Câți 8 ani, ai?
Da' ce-ai frecat până la urmă?

| Miihaa a răspuns:

Nu se poate afla si nu e nici o rusine in aceasta vreme ca te masturbezi. Da stiu ca esti mic si ti se pare tabu acest lucur, sunt oameni in varsta carora li se pare tabu sa vorbeasca despre lucurile de sex, chiar si cu parteneri lor.
Si doctori spun ca masturbarea si relatiile sexuale practicate intr-o masura ok sunt sanatoase

| Clausd10 a răspuns:

Nu, nu se afla, iar daca te intreaba careva daca ai incercat, raspunde-i scurt cu o intrebare.
-De ce, ai facut-o si vrei sa imi explici cum e?

| muffinXXL a răspuns:

Da, se poate afla:
1. Îți citește cineva jurnalul (dacă ai)
2. Dacă te-ai confesat celui mai bun prieten și ăla a dat mai departe
3. Răspunsul ăsta e pe bune: te întreabă pur și simplu, după care ți se înroșesc obrajii sau ți se înroșesc urechile sau începe să îți bată inima foarte tare sau ți se modifică dimensiunea pupilelor etc.