| MarYoBenucci a întrebat:

Stiu ca o sa vi se para o prostie. dar eu de ` saptamana tot visez cutremure worried straight face ba ma prinde cutremuru cu familia ba singur. straight face am visat ca a cazut teatrul national happy de fapt m-ai tot bucurestiul,,happy nu am dat importanta pana acum. dar mi se pare foarte ciudat 5 seri la rand sa visezi numai cutremure nail biting stiu ca m-ai mult ca sigur o sa fie si la noi un cutremur mare sa nu thinking happy

19 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

E subconstientul...nu prea ai ce face...big grin
da dc ai postat intrebarea la categoria asta...thinking
cine stie ce faci u in timpul cutremuruluirolling on the floor

| hândel a răspuns:

Pai odata postata la dragoste si sex, eu cred ca vecinii trag cutremure dupa ce se culca lumea. Daca trage un cutremur mare, s-ar putea sa treaca cu patul prin zid, asa ca fii pe faza cu umbrela, sa nu te stropeasca. laughing

| Antonimu a răspuns:

Ati simtit cutremurul din seara asta?! :-s

| Antonimu a răspuns:

Vaaaaaaaaai... ati simtit cum s`a miscat?! :O

Cred ca e de la bere! noroc.

| Viuvi a răspuns:

Fac si astia de la tv mare zarva si probabil subconstientul tau a ramas cu gandul la acea stire...big grin.nu stiu ce sa zic... poate ca ai puteri paranormale... exista si aceasta posibilitate...

| Misterious a răspuns:

Linisteste-te "clarvazatorule" laughing Ceea ce visezi nu se va intampla asa umbla vorba prin popor tongue

| MarYoBenucci explică:

laughingrolling on the floor nu ma gandesc la cutremurewinkingniici nu-mi trece asa ceva prin minte happy asa ca... e altceva thinking nci eu nu stiu ce happy

| MarYoBenucci explică:

Numai faceti misto de mine ca poate chiar o sa fie si atunci o sa-mi spune-ti :clarvazatoru" laughingwinking

| MarYoBenucci explică:

O sa ma intrebati pe urma cand o sa fie si replica sau urmatoruwinking laughing laughing asa ca fiti cu ochii`n 4 ca orice este posibil tongue

| MarYoBenucci explică:

Bine bine m-ati lamurit laughing va cataloghez ca pe vremea lu Noe cand i-a spu D-Zeu sa faca o arca ca o sa vina potopu si oamenii radeau laughing
lasand gluma la o parte ma asteptam cu raspunsuri serioase din partea voastra oh go on in fn happy

| annda a răspuns:

Uita-te la niste documentare despre incalzirea globala si ai sa vezi ca n-o sa mi visezi cutremure. laughing

| cîrne a răspuns:

Eu zic ca posezi puteri divine si nu-ti dai seama. tu esti alesul lui d-zeu, trimis pe acest site sa-i avertizezi pe TPU-isti ca dezastrul s-apropie.va mai urma un cutremur in curand. am citit un articol in evenimentul in care se spunea ca seismul de saptamana trecuta pare sa pastreze energie pentru inca unul. poti sa faci singur legaturile

| LaCrImI sI nUmAi LaCrImI a răspuns:

Io nu inteleg de ce radeti sau faceti misto mi se pare ceva normal sa intrebe de aia suntem aici pentru al ajuta si mie mi s-a intamplat la fel.aceasta problema este pe baza nervoasa sau psihic. dar se pare ac de mult nu ai mai dat pe la biserica sa nu crezi ca sunt credincioasa dar cand am asemenea probleme dau o fuga la biserica ma rog si nu mai am probleme ai putea incerca si tu mult succes

| Elly4all a răspuns:

Hmmm.laughing ciudata intrebare pentru. o categorie ca asta.laughing.in fine.stai linistit visele nu in seamna mai nimic.nu te ma speria la un momendat se vor opri si ceivisa alt ceva mult mai frumoshappy.succes

| just4fun_8801 a răspuns:

De aia e recomandat sa nu te uiti pe otv inainte sa adormi...

| eko a răspuns:

Eu zic sa iti zici si tu o rugaciune inainte de culcare...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la realitatea tv sau la otv.sa vezi ce audienta vor face. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.vise.ro/ intra aici si vezi ce inseamna...eu stiam de regula ca ce visezi se va intampla contrariul...nah nu stiu... poate nu vor mai fii cutremure in veci.cine stie:D...stai linistit te inteleg ce fel este...mai ales ca eu cu fratemiu am visat in aceiasi seara acelasi vis "ca ne bateam" dar calumea...cine stie ce is si cu visele astea:D sper sa nu fie nimic grav:P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca doar se apropie sfirsitul lumii, o sa krapam cu totii.