| Eln a întrebat:

Eu stiu cand visezi persoana iubita. Acea persoana se gandeste la tine. Asa este? Pentru ca eu nu pot uita un baiat din acest motiv. Ne-am despartit acum 3 luni dar pana acum o saptamana nu l-am visat dar acum am inceput in fiecare seara sa il visez. Oare asa e? Se gandeste la mine?sad

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Astea's prostii, ca si uitatul la ceas si toate cele.Numai in joaca le pomenesti in general, nu trebuie sa iei in serios.
Ai visat odata apoi ti'a stat gandul si faza a continuat.
Lasa'l, e trecut.

| tabittha a răspuns:

Visele le ai pentru ca baiatul ti-a ramas in subconstient. Probabil nu esti impacata inca cu situatia. Este posibil ca si el sa se mai gandeasca la tine dar nu cred ca din cauza asta il visezi.