| xD101 a întrebat:

Ce inseamna daca am visat ca am murit straight face? De fapt familia ma credea moarta, desi eu cand m-am trezit le-am zis ca doar dormeam, nu ca am muritstraight face.
Mi se pare ciudatsigh ce inseamna chestia asta?
Multumesc celor ce ma ajuta:* Funda...

2 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Şi eu mai visam asta şi, ca să fiu sincer, îmi cam plăceau visele astea laughing
Din câte ştiu, moartea în vis înseamnă un nou început, deci nu e ceva rău. Oricum, este doar un vis, nu trebuie să le bagi prea mult în seamă, nu prea au legătură cu lumea reală.

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Eu stiam ca atunci cand visezi pe cineva ca a murit inseamna ca i-a murit moartea persoanei respectivelaughing:d nu stiu daca ma intelegi.big grin deci prin urmare si tie ti-a murit moartea.thinking [nu stiu daca e adevarata chestia asta, eu iti spun ce-am auzit]winkingPa-pa:*.