| Elena1234456 a întrebat:

Stiu ca pare o intrebare tampita,dar cum imi dau seama daca cineva flirteaza cu mine? Nu la o intalnire, ci in grupul de prieteni sau la liceu.

Răspuns Câştigător
| mamasita95 a răspuns:

Flirteaza cu tine daca se uita insistent la tine..sau se poarta altfel cu tine adica e mai atent ..sau glumeste mai mult cu tine etc happy. parerea mea

2 răspunsuri:
| Demonull a răspuns:

Corecthee heeMerita funda tongue

| Maria19b a răspuns:

Paiiii. Nu esti tampita, ci doar o fata care vrea sa afle cat mai multe despre filrt. Filtreaza cu tine..atunci cand tu spui ceva, si mereu e de acord cu tine. Orice tampenii ai scoate din gura. big grin sau atunci cand in orice discutie cu prietenii iti pomeneste numele sau se da pe langa tine :d

Fundita?batting eyelashes