| AlexandruBotoaca a întrebat:

Ma mananca organul genital, si nu stiu ce sa fac ( M-am spalat de cel putin 3 ori intr-un dus steril ) Si nu stiu ce sa fac, Va rog spuneti-mi cum pot sa fac sa nu ma mai manance. Multumesc!

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De cît timp te mănîncă? Si cand te ai spălat ai observat ceva deosebit pe penis? Cum ar fi, bube, capul(penisului) roșu, sigur ai o infectie, serios trebuie sa te vada un medic, mergi mine la un cabinet, ai facut sex recent? sau cum au debutat mîncarimile brusc?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i de la nespalare, este de la o infectie daca ai avut sex neprotejat, ai contactat o boala cu transmitere sexuala. de urgenta la medic, pana nu iti afecteaza tractul urinar, rinichii si restul. De sex nu mai poate fii vorba acum, pentru ca contaminezi si pe altele.

| AlexandruBotoaca explică (pentru Violleta2022):

Sunt virgin.

| Violleta2022 a răspuns (pentru AlexandruBotoaca):

In cazul asta, poate fii o iritatie. Vezi pe unde l-ai bagat sau pe ce ai pus mana si apoi te-ai atins.
Spala-te cu apa calda in care dizolvi 1-2 linguri de bicarbonat de sodiu (vezi ca are mama ta in bucaterie, pune la alaturi de prajituri), cam 2 linguri de bicarbonat la 1 litru de apa calda.
spalat bine, sters cu un prospo curat si purtat doar chilot de bumbac, pentru ca cele sintetice produc iritatii.
Este indicat sa te speli dupa fiecare urinare, inclusiv in preput iar seara si dimineata, spalat cu apa calda si bicarbonat.
Chilotul se schimba 1-2 ori/zi.

| Alicezzz a răspuns:

Prietene e cazul sa te duci sa te vada un medic, ca sigur ai facut sex neprotejat si ai luat vre o boala cu transmitere sexuala! Deci fuguta la medic ca nu e de stat!

| Messi120 a răspuns:

Ai branza.Cu cat dai kg?

Ps:Ai sanse sa iti cada capul ****?

| SeXexpert69 a răspuns:

Mananca-l si tu pe el. Funda?