| chiftelutacrocanta a întrebat:

Stiu ca poate e o intrebare cam prosteasca, dar crezi ca un barbat poate sa-si omoare iubita din dragoste sau o femeie sa-si omoare iubitul din dragoste? Nu ma refer la gelozie sau/si la suferinta si/sau la despartiri, ma refer doar la dragoste.

10 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Asta e o intrebare proteasca? Ai avut si intrebari mai retardate de 100 de ori, ne-am obisnuit

| CuriousStuff a răspuns:

Da, exista si oameni cu probleme psihiatrice... Pentru ei orice motiv e foarte viabil in capul lor.

| Mayhem666 a răspuns (pentru CuriousStuff):

"Probleme psihiatrice"? Voiai sa spui "probleme psihice"?

| CuriousStuff a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Paai nu stiu ce sa zic nu cred ca asa ceva ar putea fi posibil ca un barbat sau o femeie sa-si omoare iubitul din dragoste adica daca tii cu adevarat la aceea persoana trebuie sa o lasi libera.

| Mussette a răspuns:

Stirile de la ora 5 de la protv.

| Cσcσ a răspuns:

Nu cred ca ar avea de ce. Cand iubesti pe cineva, iti doresti sa stai cat mai mult posibil cu acea persoana, in niciun caz sa il/o omori.

| MidnightR a răspuns:

Sunt cazuri si cazuri.

| Striker14 a răspuns:

Nu, daca iubesti acea persoana nu o sa-i faci niciodata rau, indiferent ce ar fi

Răspuns utilizator avertizat